خصوصیات افراد ناموفق را بشناسید

با توجه به علائم ذکر شده در بخش بعدی ، شما می توانید از ویژگی های افراد ناموفق مطلع شوید تا اشتباهات آنها را تکرار نکنید.

می توانید افراد شکست خورده را بشناسید و از آنها بیاموزید تا هنگام پیشرفت اشتباه نکنید. عادت های بد ، چه کوچک و چه بزرگ ، گاهی اوقات می توانند زندگی و کار شما را به طور جدی مختل کنند.

 

البته ، هیچ کس کامل نیست و در بیشتر موارد ، عادت های بد منجر به مشکلات نسبتاً کوچکی می شود. اگر یکی از این عادت ها را دارید و آن را در خود تشخیص می دهید ، جای نگرانی نیست. اما در موارد شدیدتر ، این عادت ها می تواند مانع موفقیت شما شود. بیایید ۱۱ عادت افراد شکست خورده را بررسی کنیم.

 

۱٫ دهان خود را بسته نگه می دارند. این افراد تمام وقت سکوت می کنند و از مسیر خارج نمی شوند. وارونه بودن می تواند محافظ خوبی برای حفظ شغل فعلی شما باشد ، اما باعث کندی پیشرفت شما نیز می شود.

 

اگر فکر می کنید افراد اطراف شما از ترس انتقام از آموزش منصرف شده اند ، این محیط سالم نیست. اما اگر تنها شما هستید که این مشکل را دارید ، پس علت را در خود پیدا کنید.

 

۲٫ آنها همیشه دیر هستند؛ اتفاقاتی برای هر کسی ممکن است بیفتد که باعث تاخیر و بدبختی شود ، اما تکرار این روند در یک محیط حرفه ای غیر قابل قبول است. تاخیر باعث می شود شما بی خیال و غیرقابل اعتماد شوید. مطالعه ای از دانشگاه سانفرانسیسکو نشان داد که تأخیر با برخی از ویژگی های شخصیتی مانند اضطراب ، عدم کنترل رفتار فرد و تمایل به ایجاد هیجان همراه است.

 

۳٫ من کینه دارم؛ شما نیازی نیست که یک فرد شاد باشید و ۱۰۰٪ از افراد اطراف خود خوشحال باشید.

 

خصوصیات افراد ناموفق را بشناسید

 

این طبیعی و خوب است که شما در زندگی از مردم خوشتان نمی آید یا به آنها اعتماد ندارید. اما نارضایتی شدید فقط وقت و انرژی ارزشمند شما را از دست می دهد. حتی یک مطالعه جدید نشان داده است که عدم رضایت می تواند پیامدهای منفی برای سلامتی شما داشته باشد. بنابراین یاد بگیرید بعضی چیزها را از دست بدهید.

 

۴٫ معمولاً سازگار هستند. سازگاری تاکتیکی برای بقا در دوران مدرسه است ، نیازی نیست که وقتی اجاق بزرگسالی هستید و حرفه خاصی دارید آن را دنبال کنید. مراقبت از طرز فکر دیگران را به پایان برسانید و در نهایت با طناب دیگران در چاه باشید تا آنها را همراهی کنید. آنچه را که برای شما مهم است انجام دهید. اگر بخواهید تمام وقت خود را به کار دیگران اختصاص دهید ، هرگز روی پاهای خود نخواهید ایستاد.

 

۵٫ آنها بی رویه خرج می كنند. اگر تمایل به خرید و خرج کردن برای شما سیری ناپذیر است ، در طولانی مدت با مشکلات مالی روبرو خواهید شد. به گزارش ناز وب ، پس انداز برای آینده شما بسیار مهم است. با شناخت عوامل روانشناختی اسراف برای همیشه از شر این عادت بد خلاص شوید.

 

۶٫ آنها کار خود را به تعویق می اندازند. تأخیر جنبه های منفی بسیاری دارد. به طور جدی ، سهل انگاری در محل کار می تواند منجر به اتلاف وقت ، هزینه و از همه مهمتر احترام به مردم شود.

 

۷٫ دروغ می گویند؛ این یک مورد کاملا واضح است و درمان آن بسیار ساده است ، صادقانه بگویم! بسیار آسان است که در دام دروغ بگویید و مجبور شوید دروغ های بیشتری بگویید. این عادت را ترک کنید. داستانهای زیادی درباره مردم وجود دارد

خصوصیات افراد ناموفق را بشناسید

آنها با پیشرفت دروغ و فریب راه پیشرفت را هموار کرده و موفق شده اند ، اما این بدان معنا نیست که ما باید از این طریق پیشرفت خود را داشته باشیم.

 

۸٫ غرغر می کنند؛ شکایت و غر زدن برای برخی افراد مانند یک ورزش رقابتی است. همه می خواهند با غر زدن بیشتر برنده شوند. بعضی اوقات خوب است که نارضایتی خود را بیان کنید ، اما مراقب باشید کسی که شبانه روز غر می زند و هرگز متوقف نشود ، نباشد.

 

۹٫ آنها پل های خود را می سوزانند. بعضی اوقات در زندگی لازم است بعضی از پل ها را بسوزانیم ، به عنوان مثال اگر فرد آن طرف پل فردی سمی و خطرناک باشد. با این حال ، این یک استثنا است و یک قاعده دائمی نیست. وقتی مراحل مختلف زندگی و کار خود را طی می کنید ،

 

با افرادی که با آنها تماس گرفته اید به عنوان غریبه رفتار نکنید. اگر در آینده دوباره با آنها بروید ، این می تواند یک مشکل جدی برای شما باشد.

 

۱۰٫ آنها نمی توانند از خود مراقبت کنند. شما می توانید به همه موفقیت های دنیا دست پیدا کنید ، اما اگر نتوانید سالم بمانید ، طولانی نخواهد ماند. اجازه ندهید استرس و تنش زندگی باعث شود شما از ورزش و تغذیه سالم غافل شوید و از همه مهمتر از خود غافل شوید. دیر یا زود ، این انتخاب شما را غرق می کند و می تواند جان شما را بگیرد.

 

۱۱٫ آنها زبان بدن خوبی ندارند. زبان بدن تفاوت زیادی بین مردم در درک شما نشان می دهد.

 

خصوصیات افراد ناموفق را حدس بزنید

 

آنچه اغلب به صورت شفاهی گفته می شود مهمتر از کلمه است. به همین دلیل زبان بد شما آسیب می بیند ، مانند تماس چشمی یا وضعیت نامناسب بدن. با زبان بدن اشتباه ، می توانید شانس خود را قبل از دهان باز کردن از بین ببرید.

منبع:

http://www.nazweb.ir/199985-خصوصیات-افراد-ناموفق-را-بشناسید.html

درباره‌ی تودی نیوز

حتما ببینید

چطور جنین را از خواب بیدار کنیم؟

چطور جنین را از خواب بیدار کنیم؟

اولین باری که او با تکان دادن شما وجود خود را اثبات می کند ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *